Британський посол – українцям: “Ми з вами говоримо однією мовою”

Посол Великої Британії в Україні Саймон Сміт знявся в ролику про Європейський Союз та Україну. Відео оформлене в жартівливу відповідь на агітаційні відеозаклики про переваги Митного Союзу Росії, Білорусі й Казахстану. Такі заклики в останні місяці з’явилися в українському інтернеті силами комуністичних організацій.

У мережі YouTube ролик із британцем назвали “Багато мов – одне розуміння”. Чиновник розповідає, що Україна географічно та культурно є частиною Європи. А потім додає російською: “Не понял ни слова?” На це відповідає український студент словами “I understand you” – “я вас розумію”. Закінчується 44-секундний кліп українським висловом Саймона Сміта.

“Знято в рамках кампанії “Сильніші разом”, метою якої є інформування громадян України про переваги тіснішої асоціації України з ЄС”, – ідеться в описі.

А так виглядає “оригінал” – робота, спрямована проти співпраці України та ЄС:

Подібні ролики з однаковою кінцівкою зняті також на прикладі англійської та французької мов. Їх в інтернет завантажували через профілі комуністичних організацій, серед яких “Красная Правда“, dobcomcpu, обкоми Компартії.

А ось  як виглядають “народні” відповіді на пропаганду комуністів. Обережно! Відповіді з матюками:

Джерело: http://gazeta.ua/articles/sogodennya/_ne-ponyal-ni-slova-govorimo-odniyeyu-movoyu-britanskij-posol-zvernuvsya-do-ukrayinciv/527261