В Україні можуть з’явитися одразу три нові російськомовні телеканали

Три латвійські телеканали “Кіno 1”, “Sport 1” і “Sport 2” можуть почати власну трансляцію на території України. Про це пише Gazeta.ua.

Рішення про внесення їх до переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавству України, ухвалено Національною радою з питань телебачення і радіомовлення, повідомляє сайт відомства.

Із пропозицією внести зазначені програми до переліку до регуляторного органу звернулася компанія “Поверхность – інвест”, повідомив член Національної ради Сергій Костинський.

Ці три канали отримали ліцензію на мовлення у Латвії. Тематика першого з них – фільмопоказ. Два інші пропонують увазі глядача спортивні передачі. Мова програм – російська. Обсяг мовлення – 24 години на добу.

“Моніторинг Нацради засвідчив, що програми не містять передач еротичного та сексуального змісту, зі сценами надмірного насилля чи жахів, а також фільмів, демонстрування яких заборонено на території України”, – йдеться у повідомленні відомства.

Портал мовної політики