Студентка залишила навчання в університеті через російську мову викладання

В українському державному університеті всупереч чинному законодавству  викладають предмети іноземною російською мовою.

Світлана Білоус була вимушена залишити навчання в “Університеті менеджменту освіти” Національної академії педагогічних наук України через те, що переважна більшість лекцій читалась російською.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу ZIK.

Директор інституту Менеджменту та психології, в якому навчалась Світлана, намагається переконати журналістів, що закон про вищу освіту дозволяє викладати іноземними мовами в державних вищих навчальних закладах.

Але стаття 48 закону “Про вищу освіту” свідчить зовсім про протилежне.

У відповідь на обурення порушенням законодавства в державних університетах директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки Олег Шаров каже, що не відчуває великої гостроти цієї проблеми і йому важко повірити у факт порушення законодавства університетом.

 

2 thoughts on “Студентка залишила навчання в університеті через російську мову викладання

  1. Serhiy Martynenko

    Згоден з вами з приводу того що мова викладання у вищих навчальних закладах повинна вестися виключно українською мовою частина 1 статті 48, лише приватні навчальні заклади та вищі навчальні заклади або їхні структурні підрозділи, утворені на території України іноземними державами частина 3 статті 48.

    Тут можна порадити лише звернення в суд. На жаль враховуючи ситуацію яка складається, кожен українець повинен готуватися що розпочнеться протистояння не менш жорстокіше ніж на сході, за те, яку мову використовувати. І на жаль порушення законодавства скоріше за все лише збільшуватиметься.

Напишіть відгук

pompy wtryskowe|cheap huarache shoes| bombas inyeccion|cheap jordans|cheap air max| cheap sneaker cheap nfl jerseys|cheap air jordanscheap jordan shoescheap jordanscheap wholesale jordans