За її словами, студія «Фідан» стала своєрідним артхабом, який об’єднав зусилля викладачів, дітей та батьків для створення особливої атмосфери навчання в недільній школі.
Як зазначила Аджиєва, вихованці недільної школи самостійно обирають пов’язану з Кримом тему для написання своєї наукової роботи.
«Уже два роки в рамках Малої академії наук проходить захист наукових робіт наших вихованців. Першого року в рамках МАН захистилися шестеро наших дітей, а торік було вже двадцять, половина з яких – діти з Криму», – повідомила Аджиєва.
Аджиєва додала, що до кримськотатарської гуманітаристики проявляють інтерес діти і з інших регіонів України, а консультують юних дослідників за погодженням з МАН викладачі Таврійського національного університету імені Вернадського, на базі якого і працює недільна школа.
Крім уміння писати наукові роботи, дітям у рамках навчання в школі дають основи комунікаційних навичок.
“Наші заняття з мови, культури та історії проходять в інтерактивній формі. З цією метою ми плануємо екскурсії на телеканал АТR, на радіо “Мейдан”, до національного театру. Я вважаю, що таким чином діти отримують основи комунікаційних навичок і поняття соціальної компетенції. Крім того, для отримання презентаційних навичок ми запланували курс акторської майстерності, який на волонтерських умовах взялася вести актриса Зейнеб Яг’яєва”, – зазначила керівниця “Алему”.
Фото: Укрінформ