Комунальні ЗМІ Києва переходять виключно на російську мову

Новий сайт та сторінки у соцмережах газети “Вечірній Київ” відтепер будуть лише російською мовою. Про це редакція повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці.

Адміністратори сторінки повідомили, що “аудиторія проекту росте і розвивається, тому при розробці нової версії ми врахували усі ваші потреби і очікування”, “…і – ми перейшли на російську мову”.

У коментарях вони пояснили, що російськомовної аудиторії у них втричі більше україномовної, окрім того друкована газета видається державною мовою. До слова, кількість підписників Фейсбук-сторінки “Вечірнього Києва” – 816 осіб.

vechirnij-kyiv

Комунальне підприємство “Редакція газети “Вечірній Київ” засноване рішенням Київської міської ради від 26 вересня 2000 року № 3/980.

Активісти ініціативи “Дріжджі” намагалися поговорити зі заступником редактора газети Самантою Бопан (редакційний телефон 536-94-75), проте вона відмовилась спілкуватися і порадила надіслати інформаційний запит, що вони і зробили.

Окрім того, як з’ясувалося, міська муніципальна інформаційно-музична радіостанція “Київ” (98 FM) тиждень тому перейшла теж виключно на російську у соцмережах. Їхній сайт зараз знаходиться на реконструкції.

Нагадаємо, комунальні ЗМІ фінансуються коштом відповідного місцевого бюджету.

Ініціатива Дріжджі