Слідчий комітет Росії порушив ще одну кримінальну справу за “геноцид російськомовних”

Слідчий комітет Російської Федерації порушив кримінальну справу проти вищого політичного і військового керівництва України та командувачів “українських націоналістичних батальйонів” “Айдар”, “Азов” та “Дніпро”.

Як повідомляє офіційний сайт Слідчого комітету РФ, справу порушено “за фактами масових обстрілів в період з 1 грудня 2014 по 12 січня 2015 року” з установок “Град”, “Ураган”, “Акація” та “Гвоздика” та іншої важкої артилерії Донецька, Горлівки, Докучаєвська, Оленівки та інших населених пунктів. Дії українців СК РФ кваліфікує як “геноцид, тобто знищення російськомовної групи населення“.

Нагадаємо, що це вже не перша кримінальна справа зі звинуваченням у “геноциді російськомовного мирного населення”, яку порушив Слідчий комітет РФ протягом російсько-української війни на Донбасі. Зокрема, у жовтні минулого року СК РФ порушив кримінальну справу проти міністра оборони України Валерія Гелетея, начальника Генштабу ЗСУ Віктора Муженка, командувача 25-ї бригади ЗСУ Олега Мікаса та інших осіб за “геноцид національної групи російськомовних осіб”.

Джерело: http://www.sledcom.ru/actual/425300/