У День української писемності та мови відбудеться ХХ Радіодиктант національної єдності

9 листопада о 9:00 відбудеться ювілейний ХХ Радіодиктант національної єдності. Його транслюватимуть на «Українському радіо», радіо «Культура», «UA: Першому», всіх регіональних каналах, на фейсбук-сторінках Суспільного та каналах Суспільного в YouTube. Політики, представники влади, митці разом писатимуть радіодиктант у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського. Про це повідомило Українське радіо.

Текст продиктує цього року акторка Римма Зюбіна о 9:15-9:30.

Протягом доби написаний текст можна відправити на електронну адресу: rd@ukr.radio. Також можна надіслати паперовим листом на адресу: Київ 1001, Хрещатик, 26, Українське радіо, «Радіодиктант». Штемпель на конверті має бути не пізніше 10 листопада.

11 листопада текст оголосять та розмістять на сайті. Тоді всі, хто писав диктант, зможуть перевірити, чи правильно вони написали.

Отримані поштою чи електронною поштою диктанти перевірить спеціальна комісія. Ті, хто відправив текст без помилок, отримають призи: книжки, запрошення на культурні події, екскурсії. Зокрема, буде можливість побувати в приміщенні радіокомпанії на Хрещатику, 26. Переможців обіцяють провести музеєм, показати студію і дати можливість випробувати звукозаписувальну техніку.

День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.