Видавництво «Vivat» готує до друку новинку: non-fiction видання Володимира Селезньова, яке підіймає гостру мовну проблему та розвіює міф про «зіпсованість» української мови. Про це повідомляє “Друг читача“.
Україна незалежна держава вже майже 25 років, та сучасні українці, особливо південного та східного регіонів, не бажають ані самі розмовляти українською, ані сприяти тому, щоб їхні діти вчили мову своєї країни і використовували її в повсякденному житті. Адже за часів Російської імперії та Радянської влади вкорінювалися понятті про простонародність та навіть меншовартість української мови. Це видання покликане звільнити українців від хибних штампів.
Редактор «Видавництва “Vivat” Марія Бірченко: “Останнім часом надто розповсюдженими є думки про те, що українська мова “якась не така”: чи то штучно створена на основі російського діалекту, чи то полонізований варіант тієї, якої вчили в школі… Побутують усілякі міфи, які, до речі, “підігрівають” псевдофілологи, а люди “їдять”.
Володимир Селезньов у книзі дає дуже цікаве спростування міфів про українську мову.
Володимир Селезньов — журналіст із Дніпропетровська, автор статей з історичної та мовознавчої тематики у газетах «Собор» (Дніпропетровськ), «Лица» (Дніпропетровськ), «День» (Київ), зокрема «Звідки родом Ілля Муромець», «Скільки було Запорозьких Січей», «Правда історії та міфи мовознавства» та інші.